Doplňující balíčky

Smart TV 2x

Mějte všechny funkce SledovaniTV.cz na dosah ovládače z pohodlí gauče i bez set-top boxu. Připojte ke svému účtu aplikaci Smart TV a Váš Samsung, LG či Panasonic již obstarají vše, co je zapotřebí.

Cena: 25Kč/měsíc

 

Smart TV 3x

Balíček Smart TV 3x umožňuje využití služby až na 3 Smart TV (včetně set-top boxů s Android TV, Nvidia Shield apod.), přičemž 3 je maximální počet spárovaných televizních zařízeních k jednomu.

Cena: 89Kč/měsíčně

 

Set-top box AppleTV

Využijte možnost propojení Vašeho účtu sledovanitv s Apple TV a vyzkoušejte si moderní, rychlé, příjemné prostředí naší aplikace. Není na co čekat, můžete se jen těšit!

Cena: 35Kč/měsíc

 

Set-top box Android 2x

Proměňte i starší televizory v chytré multimediální centrum nabízející veškeré funkce a pohodlné ovládání. Mezi set-top boxy se nepočítají boxy s OS Android TV (Nvidia Shield, Xiaomi MI box apod.)

Cena: 25Kč/měsíc

 

Zpětné přehrávání až 7 dní + Nahrávky 50 hodin + NP+

Aktivujte si možnost zpětného sledování až 7 dní a 50 hodin nahrávek u všech kanálů, které máte aktivní. Tyto služby Vás osvobodí od televizního programu. Sledujte, co chcete a kdy chcete. Sledujte všechny kanály vč. Novy a Primy kdekoliv v České republice i celé Evropské únii.

Cena: 49Kč/měsíc

 

120 hodin nahrávek

Uložte si každý oblíbený pořad, nechte nahrát vše, co by Vám mohlo uniknout. S Nahrávkami budete mít až 120 hodin svých filmů a seriálů po 6 měsíců vždy na dosah.

Cena: 85Kč/měsíc

 

Všechny uvedené ceny jsou včetně DPH 21%.